Beszámoló az Állati Jó Családi Napról
2017. október. 08. vasárnap, 11:21
Több százan vettek részt az Öthét Egyesület Pest megyei tagozata által szervezett Állati jó családi és örökbefogadási napon vasárnap az érdi főtéren. Az állatok világnapja alkalmából szervezett egész napos rendezvényen színpadi műsorok és állatos bemutatók váltották egymást, de kihirdették a programhoz kapcsolódó rajzverseny eredményeit is, amit három korcsoportban hirdettek meg.

A Sirius Alapítvány néhány kutyussal és önkéntesekkel képviseltette magát, sok érdeklődőt vonzottunk, elsősorban a felelős állattartásra, a menhelyi állatokra és az örökbefogadás fontosságára igyekeztünk felhívni a figyelmet.
Ezúton is köszönjük önkénteseinknek, Tomeg Gizellának, Harangi Juditnak, Keszei Szilviának, Berezvai Dorkának, Geréd Ágotának, Vörös Tibinek, Horváth Ádámnak az egész napos segítségét, és nem utolsósorban Juhász Dorkának a közreműködést!

Az ÉrdMost oldalon részletes beszámoló is olvasható:

Néhány kép a rendezvényről: