Életmentő 1%
2022. január. 17. hétfő, 09:21
Köszönjük minden Állatbarátnak, aki személyi jövedelemadója 1%-ának felajánlásával támogatja küzdelmes munkánkat! Állataink teljes körű ellátását csak az Önök segítségével tudjuk megoldani!

egyszazalek_sirius_banner2020.gif

A Sirius Alapítvány évente több száz kutyának és sok macskának ad új esélyt az Életre. Adója egy százalékának felajánlásával Ön is segíthet, hogy folytatni tudjuk!

Nem kell mást tennie, mint adóbevallásán megadni a támogatandó szervezet adószámát.
A Sirius Állat- és Természetvédelmi Alapítvány adószáma: 18707379-1-13

A kedves Felajánlóknak sajnos nem tudjuk egyenként megköszönni a támogatást, hiszen az adózók személyi adatai nem nyilvánosak, de ezúton is hálásan köszönjük Mindenkinek, aki segíti munkánkat!

Hogyan rendelkezhet adója 1+1 százalékáról?

Az idén is lehetőség van arra, hogy rendelkezzen az összevont adóalap után befizetett személyi jövedelemadója 1+1%-áról. Ezt legkésőbb 2021. május 20-áig az szja-bevallástól függetlenül is megteheti.